Let The Cat İn

Kediyi Eve Sokma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 500 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Eforb
Windows Xp ve üzeri işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz Let The Cat İn, zor durumda kalan kedilere bulmacaları çözerek yardımcı olacağınız çok eğlenceli bir oyun. 

Windows XP ve üzeri işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz Let The Cat İn, zor durumda kalan kedilere bulmacaları çözerek yardımcı olacağınız çok eğlenceli bir oyun. 

Oyunda kapılar kapalı olduğu için evlerine giremeyen kedilerin konusu işleniyor. Sevimli kedilerimiz oyundan döndüklerinde kapıları kapalı buluyorlar ve içeri giremiyorlar. Bu durumda siz devreye girerek bulmacaları çözüp kedilerin içeri girmesini sağlıyorsunuz. 

Oyunda çözmeniz gereken bulmacalar tamamen zincireme reaksiyon sistemine dayanıyor. Evin içindeki objeleri birbirlerini tetikleyecek şekilde konumlandırıp kapının açılmasını sağlıyorsunuz. Tabi işiniz burada bitmiyor, yine aynı şekilde diğer odaların kapılarını da açarak kedileri uyumaları için yataklarına ulaştırmaya çalışıyorsunuz. 

Let The Cat İn oyununu oynayabilmeniz için lazım olan minimum sistem gereksinimleri; Windows XP ve üzeri işletim sistemi, 2 GB RAM, 1,5 GHZ işlemci ve en az 500 MB boş disk alanı. 

Let The Cat İn indir